Strona głównaPorady3 pomysły na prezent dla fana sportu

3 pomysły na prezent dla fana sportu

Istnieje wiele powodów, by obdarować swojego bliskiego wyjątkowych prezentem. Mogą to być urodziny, imieniny, święta, a nawet rocznica. O ile wiemy, czym możemy zwykle obdarować kobietę, to zawsze spędza nam sens z powiek prezent dla mężczyzny. Inaczej sprawa wygląda, gdy jest to fan lub fanka sportu – wtedy to mamy spore pole do popisu. Co zatem kupić jej/jemu na prezent? Zapraszamy do naszego krótkiego prezentownika.

Prezent dla prawdziwego zwycięzcy

W pierwszej kolejności, aby dobrze dobrać prezent dla naszego obdarowywanego, musimy dowiedzieć się, o czym marzy. Może jest to zapalony piłkarz-amator, który marzy o kadrze Polski? A może niedoszły koszykarz którejś z zagranicznych formacji? Wtedy z pewnością ucieszy go personalizowany puchar upamiętniający „wygraną” w rozgrywkach. Może być to puchar imienny lub z nazwą grupy, w której chciałby grać twój przyjaciel, tata, brat czy mąż. To samo tyczy się fanek sportu – warto przygotować dla swojej przyjaciółki, żony, siostry, koleżanki puchar jako pamiątkę. Będzie to z pewnością znak, że zależy nam na niej, że wiemy, czym się interesuje i jakie są jej marzenia. Podobnie możemy zrobić w przypadku zapalonych sportowców, którzy już dążą do upragnionego celu. Jeśli masz przyjaciela lub przyjaciółkę trenującą np. kulturystykę, puchar z tej dziedziny będzie strzałem w dziesiątkę. Tak samo, jak medal z pamiątkowym grawerem.

Wyjątkowy podarunek dla kibica

Puchar jest świetnym pomysłem, jednak jeszcze lepszym może okazać się koszulka, szalik, czapka, bluza, czy też inny element garderoby w barwach ukochanej drużyny osoby obdarowywanej. Najlepiej, gdyby gadżet ten był podpisany, przez idola naszego przyjaciela, brata, siostry itp. Świetnym rozwiązaniem będzie także obdarowanie jej karnetem na rozgrywki, wszystkie mecze w sezonie itd. Jeśli jednak kibic danej drużyny chciałby sam spróbować się w danej dziedzinie, o ile to możliwe, możesz wykupić mu prezent marzeń, czyli np. przejażdżkę motocyklem żużlowym lub krótka rozgrywka koszowa. W tym przypadku bardzo pomocne mogą się okazać wszelkiego rodzaju licytacje charytatywne, które często kupowane są na prezent dla bliskiej osoby. Licytacje w szczytnym celu zazwyczaj dotyczą okazji do poznania swoich idoli. Nie musi być to tylko zagranie meczu ze swoim ulubionym piłkarzem, ale także np. zjedzenie z nim kolacji.

Sprzęt, o którym zawsze marzył

Fan sportu nierzadko sam jest zapalonym sportowcem, któremu brakuje do perfekcji wyłącznie sprzętu. Akcesoria do uprawiania sportu bardziej profesjonalnie mogą być drogie, jednak od czego są przyjaciele – na specjalne okazje, np. okrągłe urodziny możecie złożyć się na upragnione kije do baseballu lub specjalistyczne buty. Bardzo często sportowcom amatorskim brakuje małych gadżetów jak np. licznik do roweru, bidon, czy też zapas piłek. Warto przed wyborem prezentu dla naszego obdarowywanego zrobić dobry wywiad, czego dokładnie potrzebuje. Czasem może być to opaska na nadgarstek, a czasem rower, na który warto zrzucić się z rodziną lub grupą przyjaciół.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read