Strona głównaZakupyAdidas i Nike - buty do gry w piłkę nożną

Adidas i Nike – buty do gry w piłkę nożną

Buty do gry w piłkę popularnie zwane są korkami. Dobiera się je nie tylko do rozmiaru stopy, ale też do nawierzchni, na jakiej będą prowadzone rozgrywki. Sprawdzamy cztery popularne rodzaje butów do gry w piłkę.

Kolekcja Adidas Hard Wired Pack – Już sama marka Adidas jest dobrym prognostykiem. Buty piłkarskie z linii Adidas Ace przykuwają wzrok niebanalną kolorystyką i oryginalnym wzornictwem. Wygodnie dopasowują się do kształtu stopy, są odporne na ścieranie warstwy wierzchniej, można w nich prowadzić nawet bardzo intensywne treningi. Zajrzyjmy jeszcze pod podeszwę – znajdziemy tu różne rodzaje korków odpowiednie do gry na naturalnej i sztucznej trawie. Są też tradycyjne „halówki”, czyli buty sportowe bez korków do gry na hali.

Kolekcja Adidas Ace – Po raz kolejny marka Adidas tworząc buty do gry w piłkę, nie zapomina o ich unikatowym wyglądzie. Stylistyka butów z linii Adidas Ace opiera się na dwóch przenikających się wzajemnie kolorach, które są tłem dla charakterystycznych trzech pasków. Syntetyczne pokrycie wierzchniej warstwy buta oraz zastosowanie podwyższonego kołnierza w niektórych modelach ma być sposobem na idealne dopasowanie buta do stopy. Kolekcja Adidas Ace powstała z myślą o zwolennikach gry na naturalnej trawie.

Kolekcja Nike Tiempo – Tym, co najbardziej przykuwa uwagę, jest ujednolicone wzornictwo. Stylowe buty z wyraźnym logo Nike i charakterystycznym dla tej firmy kształcie wyposażono w różne rodzaje korków tak, by nadawały się zarówno do gry na naturalnej, jak i sztucznej trawie oraz w hali. Buty dobrze dopasowują się do stopy, a miękkie pokrycie pozwala na dobre czucie piłki w czasie gry. Mimo pozornie delikatnej budowy są bardzo trwałe.

Kolekcja Nike News Light Pack – Dominujące kolory w tej kolekcji to błękit i wiosenna zieleń. Tym samym firma Nike po raz kolejny przypomina, iż jest wiodącym stylistą w branży sportowej. Buty z linii Nike News Light Pack zaprojektowano z myślą o grze na różnych nawierzchniach, nie tylko na boisku, ale też w hali. W wybranych modelach zastosowano wewnętrzny rękaw oraz kołnierz. Te rozwiązania znacznie ułatwiają dopasowanie buta do stopy. Syntetyczne pokrycie ma ułatwić prowadzenie piłki w czasie gry. Ciekawym rozwiązaniem jest ukrycie sznurowadeł w niektórych modelach, co ma zapewnić piłce lepszą przyczepność.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read