Strona głównaPoradyPromocje i bonusy w eWinner - co oferuje nowy bukmacher?

Promocje i bonusy w eWinner – co oferuje nowy bukmacher?

Osoby, które biorą udział w zakładach bukmacherskich, dobrze wiedzą, że firmy organizujące takie rozgrywki bardzo często zachęcają użytkowników do gry za pomocą różnego rodzaju bonusów. Dzięki nim możemy obstawiać bez ryzyka lub za wyższe stawki, bez konieczności wpłacania na swoje konto dużej kwoty. Jednym z bukmacherów, oferujących atrakcyjne bonusy, jest eWinner. Sprawdźmy, jakie promocje oferuje swoim graczom.

Co warto wiedzieć o eWinner?

Firma bukmacherska eWinner rozpoczęła swoją działalność jesienią 2019 roku i od razu zebrała pozytywne opinie użytkowników. Nie ma w tym nic dziwnego – ten legalny działający na terenie kraju bukmacher zadbał o to, by każdy, kto bierze udział w zakładach bukmacherskich, mógł znaleźć ciekawe propozycje dla siebie. Jednocześnie firma zaczęła aktywnie działać w sieci, nawiązując współpracę z Marcinem Gortatem oraz angażując się w promocję sportu i zasad fair play. Oferuje swoim użytkownikom również wygodny dostęp do zakładów za pośrednictwem strony internetowej oraz aplikacji mobilnej.

Rodzaje zakładów w eWinner

Platforma bukmacherska eWinner oferuje swoim użytkownikom możliwość obstawiania wielu różnych zakładów. Są to między innymi zakłady na żywo, zakłady na poszczególne wydarzenia sportowe (obstawić można np. dokładne wyniki) czy też zakłady niezwiązane ze sportem (np. wydarzenia kulturalne). Dzięki temu każdy użytkownik może znaleźć ciekawe zakłady, które zwrócą jego uwagę.

Bonus 100% od II i III depozytu

Najciekawszą dla użytkowników propozycją jest bonus eWinner, który możemy otrzymać przy drugim i trzecim depozycie. Może on bowiem wynosić nawet 100% jego wartości. Limit bonusu to aż 500 złotych. To, co musimy zrobić, aby zyskać możliwość skorzystania z tej akcji promocyjnej, to wpłacić drugi lub trzeci depozyt na swoje konto gracza i obrócić nim wybierając zakłady o kursie minimum 2.50. Depozyt musi mieścić się w przedziale 20-500 złotych.

To nie jedyne promocje!

To nie jedyne bonusy eWinnera, które czekają na graczy (zarówno nowych, jak i posiadających już konto użytkowników). Wśród innych atrakcyjnych propozycji wymienić możemy między innymi promocję dla miłośników e-sportu. W związku z zagrożeniami epidemiologicznymi wiele rozgrywek sportowych zostało odwołanych, dlatego też eWinner przygotował atrakcyjne propozycje. Warto sprawdzać platformę na bieżąco – bonusy eWinnera pojawiają się regularnie.

Podsumowując, nowy legalny bukmacher, jakim jest firma eWinner, dba o to, by gracze mogli liczyć na atrakcyjne promocje. Oferowany przez eWinner bonus jest jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert na rynku bukmacherskim. Nie dziwi więc fakt, że chętnych na skorzystanie z propozycji eWinner jest naprawdę sporo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read